Новий туристичний продукт КВЕСТ “Золото Бойків”

6 Вер, 2020

Хто куди, а ми по золото бойків –  4 вересня, маленькі сміливці з міста #Давидів у супроводі вчительки та шерифа Olia Senchyshyn відправились у пригодницьку подорож!

Вже з першого кроку на землях Дикого Заходу малечу зустрічали – суворий рейнджер Дмитро Якимець з важкою рушницею супроводжував групу юних ковбоїв до шерифа з помічником, які розділили групу на дві команди, що відправилися у мандрівку. На дітей чекало багато пригод – їзда на кінній бричці, “миття” золота, стрільба з рушниці… Школярі встигли побути індіанцями та позмагатися на швидкість у завданнях шерифа. Нагородою відважним ковбоям стала скринька з золотими монетами, які діти дружньо розділили між собою.)
Але це ще не все, крім ситного ковбойського обіду на малечу чекала екскурсія до сироварні “Молочне ранчо”, власник якої Василь Медведюх розповів та показав дітям як виготовляють домашній сир та вершки. У затишних альтанках на школярів чекала смачна дегустація – різні види сиру та ніжний сирник на десерт.
Малеча залишилась задоволеною пригодами та повезла додому власноруч здобуті золоті монети, а дехто ще й домашній сир та вершки, щоб поласувати удома з батьками.
Запрошуємо нових ковбоїв до пошуку бойківського скарбу!